Search
Close this search box.

דיאטת דש

סיפורי הצלחה

דיאטת דש -10 שנים של הצלחות רזות 
 

ז'קלין פרץ, 36

לפני-אחרי ג'קלין דיאטת דש

" התהליך היה מדהים למדתי לאכול הכל ובמינון הנכון הפכתי את זה לדרך חיים ולתזונה נכונה עם אורח חיים בריא שילבתי גם ספורט ולמדתי לאכול נכון בכמויות שמתאימות לי בכל שלב בתהליך וזכיתי לליווי מדיאטנית מדהימה בשם אלכס שדאגה תמיד להנחות לעודד לתמוך ולהרים אותי שמחה ומאושרת על כך תודה ”

שמי זקלין פרץ, גיל 36. התחלתי את התהליך בדיאטת דש חצי שנה אחרי הלידה השלישית שלי במהלכה עליתי 25 ק”ג שמאוד לא אהבתי.  התהליך בדש הרים לי את המוטיבציה לחזור לבגדים במידה 38 שחיכו לי בארון ולמשקל שהייתי לפני ההריון. בזכות התהליך עם דש הורדתי 22 ק”ג

גלית צרפתי, 45

לפני-אחרי גלית דיאטת דש

" ככל שעבר הזמן, ירדתי כמעט כל שבוע קצת במשקל, היום אני 13 ק''ג פחות, צמצמתי 13 ס''מ בהיקפים, ירדתי 3 מידות במכנסיים. אציין כי חודשיים מתחילת התהליך, לחץ הדם שלי ירד ונהיה מאוזן. עדיין אני רוצה לרדת עוד 2 ק''ג, אבל עם כל הכלים שקיבלתי, ברור שאמשיך בתהליך כי זה נהיה אורך החיים שלי....”

התחלתי את הדיאטה בתאריך 09.02.2021. בתחילת התהליך, קיבלתי מלווה למשך 5 שבועות שנתנה לי את כל הכלים כדי להמשיך לבד – הדיאטנית המהממת אור, היא התאימה לי תפריט לפי מה שאני אוהבת לאכול, היא ציינה בפניי שאני אמשיך לאכול כמעט הכל, אבל לימדה אותי כמויות, זמנים, נתנה טיפים. בגלל הלחץ דם, היא ייעצה לי להוריד כמויות מלח בכל הארוחות. היו ימים שאכלתי יותר מדי, לא קרה כלום כי מחר זה יום חדש וממשיכים, כמובן שחלק מהתהליך  היה כרוך בלוותר על הרגלים כמו –  עוגה כל בוקר לצד הקפה שהייתי רגילה, ויתור על נשנושים במהלך היום, פתאום יש סדר יום, אבל בסופ”ש אני יכולה להרשות לעצמי להתפנק עם קינוח מתוק, עם ארוחת שבת מפנקת”

עליזה, 62

לפני-אחרי עליזה דיאטת דש

" אם אני הצלחתי בגיל 62💃 אז אין לי ספק שכל אחת יכולה – היום אני אומרת לכולם "דש – אחת ולתמיד ”

שמי עליזה, פגשתי את דיאטת דש בגיל 62 ובמשקל 105 ק”ג שהשפיעו לי על הבריאות. היה לי ממש קשה לעלות במדרגות והייתי עוצרת כל הזמן. אפילו לשחק עם הנכדים שלי היה לי קשה. עודף השומן והמשקל פשוט השתלט על חיי, והרגשתי שזה יגמור אותי. אז הבת שלי המליצה לי על דיאטת דש. כמובן שהיה לי קשה להאמין, וגם לקח זמן, בהתחלה ירדתי – ואז נעצר, אבל הליווי האישי שקבלתי, ההתאמה האישית והעידוד והחיזוקים הנפשיים של המלוות המדהימות עשו את שלהם. היום בזכות דיאטת דש אני 37 ק”ג פחות הורדי 5 מידות בבגדים ואין הרגשה טובה מזו , נהנת לשחק עם הנכדים , ממליצה בחום לכל מי ששואל. 

עדן, 23

עדן לפני אחרי דיאטת דש

" לאחר הירידה המשמעותית אני פתאום אוהבת את עצמי ואוהבת את מה שאני רואה במראה ואין מי שלא רואה אותי ופשוט בהלם מהשינוי ”

אני עדן, בת 23. לפני חצי שנה התחלתי תהליך עם עצמי של ירידה במשקל והגעתי לדיאטת דש. כעבור חצי שנה, ירדתי 13 ק”ג והגעתי למצב שממידת מכנס 40 הגעתי למידה של 38-36. מלווה אותי בחורה מקסימה ומדהימה בשם מאיה, שרק עוזרת ונותנת את כל הכלים כדי להגיע להצלחה.

לפרטים והצטרפות לדיאטת דש

השאירי את פרטייך ונציג דש יחזור אלייך בהקדם

אור גילבוע, 52

לפני-אחרי אור דיאטת דש

"התהליך שינה את כל מה שחשבתי שידעתי על אוכל ועל הגוף שלי – פשוט הכל אחרת והרבה יותר רגוע שפע תודות לאנה ולדש על תהליך שעזר לי לאהוב את עצמי מחדש (:”

הגעתי לדש בתחושת ייאוש עצמי, עודף משקל ויחסים ממש מורכבים עם האוכל. מצד אחד אני מאד אוהבת לאכול תבשילים ומטעמים וממתקים ולחמים ומנגד כבר שנאתי את האוכל כי לא הצלחתי לחזור למשקל תקין והרגשה טובה עם הגוף שלי והיה נראה שזה רק הולך ומתדרדר בכל נסיון חדש של דיאטה.
בשיחה הראשונה עם אנה התזונאית המקסימה, שיתפתי אותה בחשש שלי – הסברתי שמוצרים דיאטטים לא נכנסים אלי הביתה, אני אוהבת לאכול הכל ולא רוצה להמנע מדברים ומאד מאד מתקשה עם תפריט בנוי מראש שצריך להיצמד אליו…ואז שאלתיה האם יש לי סיכוי בכל זאת?
והנה אני – שלושה חודשים אחרי, עם ששה קילוגרמים פחות והרבה יותר חשוב מזה – עם יחסים חדשים וכיפיים עם האוכל! אני כבר לא במלחמה עם האוכל, כבר לא בסבל של הרעבות ובולמוסי אכילה מרוב רעב, אני אוכלת ממתקים , לחמים שונים , תבשילים עמוסי כל טוב, לפעמים גם מטוגנים, אוכלת במסעדות ואפילו היתה לי חופשה של שבוע באמצע התהליך וגם שם אכלתי , נהניתי והמשכתי ועדיין ממשיכה לרזות(:

בטי רומנו, 52

לפני-אחרי בטי דיאטת דש

" אתם לא יודעים כמה התהליך שינה אותי! מסתכלת על אוכל אחרת, מבינה שזה משהו שאפשר לגמרי לנהל בלי וויתורים גדולים מדי. מרגישה ונראית צעירה יותר קלה יותר ובעיקר מרוצה מאוד ”

שמי בטי רומנו, כל חיי הייתי רזונת, ואז 3 לידות שהשאירו עודפים על עודפים… אחרי הרבה ניסיונות שלא צלחו וכמה נקודות שבירה פשוט הבנתי שאני כנראה אשאר שמנה וזהו.
כשנתקלתי בפרסום של דש, משהו משך אותי – שידרו לי אמינות, מקצועיות, ושיש על מי לסמוך. החלטתי ללכת על זה. 
ציוותו לי את נטלי הדס המהממת, שמלווה אותי כבר 4 חודשים, והיום אני שוקלת 13 ק”ג פחות – בכל מקום שואלים אותי מה עשיתי ושאני נראית מדהים . עכשיו אני מבינה עד כמה זה אפשרי כל עוד נותנים לך כלים וליווי נכונים.

רוני שנער, 73

לפני-אחרי רוני דיאטת דש

" כך הדבר הפך לדרך חיים והאוכל הבריא, להנאה ושמחה. עבר כבר חודש וחצי ואני ממשיכה במסע הזה בכייף רב כי אני יודעת שזו דרך החיים הנכונה עבורי "

שמי חני שנער. אני בת 73.  גובה 1.57מ’, משקל לפני שהתחלתי את הדרך בדיאטת דש – 68.5 ק”ג. היום משקלי 60 ק”ג💃
כאשר החלטתי לעשות מעשה, חיפשתי דרך בריאה ונכונה. דרך שתהפוך בקלות ל”דרך חיים” ובדש מצאתי את התשובה המיוחלת.
א.  מותר לאכול הכל… שאומר –  אין מאבק, אין סגפנות. דברים שברור לי שלא יחזיקו מעמד לאורך זמן.
ב.  ליווי צמוד של דיאטנית קלינית…. כלומר התאמה תזונה אישית, תמיכה לאורך כל הדרך, שיחות אישיות עם הדיאטנית  והדרכה צמודה והבנה  את התהליך “

טלי נקש, 55

לפני-אחרי טלי דיאטת דש

" התגובות של האנשים "וואוו ירדת משמעותית, מה עשית?", "טלי אוד מתאים לך ככה" "יפייפיה מדהימה" "מה עשית שירדת ככה? וכל מחמאה-מרימה "

שמי טלי נקש, בת 55 גובה 1.61 מ’. משקל התחלתי 74 ק”ג משקל היום 56 ק”ג. התהליך שעברתי במשך חצי שנה ממש עזר לי לאנרגיות חדשות וקלילות. ארוחות מסודרות, רוגע, שובע, ירידה במשקל ומצב בריאותי משופר להפליא.

הדרכתה של מוריאל כל שבוע, שענתה לי על כל שאלה בכל נושא אישי, נתן לי דרייב להמשיך בתהליך. האמנתי בעצמי, התמדתי וראיתי תוצאות. ניצחתי והגשמתי חלום

לפרטים והצטרפות לדיאטת דש

השאירי את פרטייך ונציג דש יחזור אלייך בהקדם

אולגה ודני

לפני-אחרי אולגה ודני דיאטת דש

" בגיל 36, אחרי 3 לידות, מצאתי את עצמי עם עןדף משקל של 20 ק"ג. היום, אני 15 ק"ג פחות, מאושרת מאוד, קלילה יותר ובעיקר מרגישה טוב עם עצמי. למדתי מהם אוכל ואורח חיים בריאים. התמיכה הרגשית שקיבלתי מהמלווה האישית שלי בדיאטת דש, אפשרו לי לרדת בקצב שלי. אני רוצה להודות, לכל צוות דיאטת דש על חוויית הרזיה מדהימה תודה תודה תודה..... "

דני מספר: הנצחון הקטן שלי על העצלנות, במאי 2019 אישתי קיבלה קריזה והחליטה!! מתחילים דיאטה, אני רוצה לרזות שוב…לאחר כמה ימים אני מקבל החלטה להצטרף ויצאנו לדרך.
ההחלטה היתה לאכול בריא לפי דיאטת דש ולהתחיל לעסוק בספורט. התחלנו עם הרבה ספקות ויעדים קטנים, להוריד קצת במשקל וללכת שעה שלמה…משם התאבון רק גדל והיעדים גדלו.
אז לאחר 7 חודשים, שנינו יחד הורדנו 32 ק”ג, חצי חצי פחות או יותר, והיום השגתי יעד נוסף: רצתי חצי מרתון בפחות משעתיים.

0+

לקוחות מרוצים

0

שנים ברציפות הדיאטה הטובה בעולם

0

שנות מוניטין

0

ק"ג שהושלו

לילך בירנברג, 39

לפני-אחרי לילך דיאטת דש

" כיום אני מידה 36 בג'ינסים, כיף לי ונוח לי ללכת לקניות, אפילו בלי למדוד. אנשים שמכירים אותי לא מפסיקים לפרגן ולהחמיא! ”

שמי לילך, בת 39, מרמת השרון, אמא לשלושה בנים.
לפני 6 שנים ילדתי את בני הקטן ומאז לא הצלחתי לרדת במשקל ואף עליתי… התחלתי בדיאטת דש לפני חצי שנה במשקל 83 ק”ג וכיום אני קצת פחות מ- 63 ק”ג.
עם דיאטת דש למדתי שאפשר לאכול הכל מהכל אך במינון קטן יותר שתמיד משאיר אותך שבעה.
בעקבות התהליך הפסקתי לשתות 12 כוסות קפה ביום, שכולם היו על בסיס חלב, וירדתי ל-3 כוסות אמריקנו עם מעט מאוד חלב סויה. גם למדתי לשתות 2 ליטר מים ביום משהו שלא היה אצלי לפני…

מעיין שי, 34

לפני-אחרי מעיין דיאטת דש

" אחרי הירידה במשקל, אני מרגישה יותר טוב עם עצמי. ממש מרגישה שאני חוזרת לעצמי. אנשים מסביב נדהמים מכך שאני ירדתי במשקל ומחמיאים לי. החברים והחברות שלי אומרים לי כל הכבוד ואיך אני עשיתי את זה. יש אחד שאפילו אמר "חצי מעיין". "

שמי מעיין שי, בת 34, התחלתי עם דיאטת דש במשקל 78.6 ק”ג.
השינוי המשמעותי שעברתי בתהליך הוא הידיעה לחשיבות של סדרי אכילה מסודרים ונכונים שהם באמת עוזרים לירידה מתונה ונכונה של המשקל
וכמובן העזרה שלך מיה בכל התהליך שלמרות שלפעמים היה בא לי להישבר את תמיד שם לחזק אותי שזה גם חלק מהתהליך סביבה תומכת. הדבר שהכי עזר לי בתהליך זאת מיה שהיא תמיד תמכה בי ודחפה אותי וגם בעלי שתמיד מעודד אותי מתי שאני מגיעה לנקודת שבירה הוא תמיד שם בשבילי.
לכל החברים שלי, אני ממליצה לאכול במידה ולאכול נכון בעזרת דיאטת דש

לפרטים והצטרפות לדיאטת דש

השאירי את פרטייך ונציג דש יחזור אלייך בהקדם

תריז, 35

לפני-אחרי תריז דיאטת דש

" התהליך היה יותר קל ממה שציפיתי במיוחד שאפשר לאכול מכל סוגי המזון... התהליך גרם לי לשנות את אורח החיים שלי לאכול יותר בריא ולבחור את המוצרים הנכונים ולפתח הרגלים נכונים ובריאים "

קוראים לי תריז, בת 35 ואני מאבו סנאן. אחרי 3 לידות הגעתי למשקל השיא שלי ואז פניתי אל דיאטת דש. כיום אני שוקלת 55 ק”ג אחרי שהורדתי 10 ק”ג והגעתי למידה 34 במכנסיים!
אומנם ירדתי 10 קילו אבל מה שחשוב לי זה ההרגלים החדשים שפיתחתי..ולמדתי שתמיד אפשר להתחיל מחדש אפילו אם היו נפילות.. לא מפסיקה לקבל מחמאות מאנשים על השינוי והכי חשוב שאני שלמה עם עצמי ועם הגוף שלי.. תודה ענקית לדיאטת דש ולמלווה המהממת נטלי על התמיכה לאורך כל הדרך

..

יעל, 56

לפני-אחרי יעל דיאטת דש

" הכי חשוב, קבלתי אוזן קשבת והרבה תמיכה מאלכס , הדיאטנית המקסימה, דבר שהוא לא פחות חשוב. ואכן הצלחתי , בלי סבל אך עם המון התמדה להגיע למטרה הרצויה "

שמי יעל , נושקת ל-56 שנים, הצטרפתי לדיאטת ד”ש בערך לפני 6 חודשים. קבלתי חוברת הדרכה שעזרה לי לעשות סדר והבנה בדרך להצלחה.
הטיפים החשובים שלי אליכם:
1. היצמדו לשעות אכילה קבועות( אפילו אם אתם לא רעבים)
2. שתו הרבה מים.
3. המעיטו בצריכת נתרן.
4. גם ספורט לא יזיק.
אז נסו והצטרפו ושיהיה בהצלחה!

שרה, 59

לפני-אחרי שרה דיאטת דש

" בתמיכתה המופלאה של שלומית. היום ההרגשה והנראות הוסיפו לי מצב רוח נהדר. אני עדיין ממשיכה בתהליך עד שאגיע ליעד הסופי. תודה למשפחת דש על התמיכה והעידוד. שיהיה בהצלחה לכולם "

שמי שרה לב, בת 59, אמא ל-3 ילדים וסבתא לחמישה נכדים. ב-15.7.19 הגעתי למשקל שיא שלי. הרגשתי נורא עם עצמי. ביום שהחלטתי שאני זקוקה לעזרה הייתי בבית מלון, אכלתי שם בלי לספור קלוריות, הרגשתי כבדות וממש לא טוב עם עצמי. באותו רגע בעודי במלון הרמתי טלפון לדיאטת דש ומאז עד היום (חצי שנה) הורדתי 14.3 ק”ג! 

מירב גבע, 47

לפני-אחרי מרב דיאטת דש

" לראשונה אני לא רעבה ולא מרגישה בדיאטה בזכות דיאטת דש למדתי לאכול נכון ובריא בליווי הדיאטנית שלי והקבוצה המדהימה בפייסבוק ממליצה בחום "

שמי מירב גבע, בת 47 מנתניה,
אמא לשלושה ילדים. הצטרפתי למשפחת דש המדהימה לפני שלושה וחצי חודשים ומאז חיי השתנו, ירדתי 10 קילו  בשלושה וחצי חודשים!
ניסיתי המון דיאטות בחיי אבל אף אחת לא צלחה כמו דיאטת דש.

לפרטים והצטרפות לדיאטת דש

השאירי את פרטייך ונציג דש יחזור אלייך בהקדם

ברי, 62

לפני-אחרי ברי דיאטת דש

" שקלתי 71 ק"ג ולא האמנתי שבגילי אוכל לרדת.. כשראיתי כתבה חיובית ומומלצת על דיאטת דש, נתתי בהם את אמוני ולא התאכזבתי לשנייה "

שמי ברי, בת 62, אחרי 3 חודשים עם דיאטת דש, ירדתי 10 ק”ג. אני נצמדתי לתפריט ולהמלצות הנכונות ביותר של דיאטת דש וירדתי עוד 3 ק”ג. נסעתי למונטנגרו לשבוע ולהודו ל-3 שבועות, וגם שם הרעיון והשיטה של דיאטת דש ליוו אותי.
תודה מקרב לב. היום אני מקבלת שפע של מחמאות ואומרת לכולם שזה בזכותכם.

איריס חזן, 47

לפני-אחרי איריס דיאטת דש

" אני הגעתי ליעד שלי ועכשיו אני ממליצה בחום לכל אחד ואחת, פשוט להירשם לתהליך😍 "

שמי איריס, ואני מקרית עקרון. אחרי הלידה מצאתי את עצמי עם עודף של 20 ק”ג שפשוט לא הצלחתי להוריד. ניסיתי אינסוף דיאטות, וכאן נכנסה דיאטת דש.הליווי האישי שקבלתי זה הדבר הכי חשוב. המלווה שלי עשתה לי התאמה אישית שהיא המפתח להצלחה,  היא ליוותה אותי במשך כל התהליך ולימדה אותי איך להתגבר על האכילה הרגשית. כמובן שגם קבוצת הלקוחות בפייסבוק שמונה אלפי נשים וגברים מפרגנים עזרה לי ביותר. גיליתי שהבעיות שלי הן משותפות לכל כך הרבה אנשים.

איילה אוחיון, 51

לפני אחרי איילה אוחיון דיאטת דש

" התחלתי במשקל 64 ק"ג, רציתי לרדת במשקל בשביל המראה שלי ומהמקום הבריאותי וההרגשה הטובה שלי כמובן. קבלתי הרבה מחמאות והיום אני שוקלת 53.4 ק"ג ומרגישה מעולה. תודה לאלכס המדהימה, שתמכה בי וחזקה אותי והובילה אותי לאורך כל הדרך "

אילנה ועקנין, 42

" השינוי שעברתי בדיאטת דש הוא שהתחלתי לאכול נכון ובריא. אין מאושרת יותר ממני על העידוד והתמיכה שקיבלתי מכם שזה הדבר הכי חשוב בדיאטה "

מיכל רווח, 44

" שמי מיכל, בת 44, אמא לארבעה ילדים. בהתחלה לא חשבתי שאצליח בתהליך. התחלתי עם 91 ק"ג וכרגע אני שוקלת 74 ק''ג בחמישה חודשים. אני מרגישה ונראית צעירה יותר לגילי ואנשים מחמיאים לי ללא הפסקה. תודה לדיאטת דש "

טליה חלבי, 50

" לראשונה מזה 25 שנה הצלחתי לאכול ולרדת במשקל. בזכות משפחת דש המקסימה ירדתי 19 ק"ג "

הכל התחיל רגע לפני שגילו שיש לי סרטן.
עברתי תקופה לא פשוטה והחלמתי. הגעתי לסדנת החלמה ושם הבנתי שככל ש-BMI גבוה יותר כך הסיכוי שהמחלה תחזור עולה. פה הבנתי שאני חייבת לרדת במשקל. עברתי שנה של שיקום אונקולוגי, ולמדתי ללכת מחדש, להזיז ידיים ולאט לאט להתאושש.
ניסיתי בתקופה זו לרדת במשקל ולא הצלחתי. ואז הגעתי להחלטה הכי טובה בחיי – ונרשמתי לדיאטת דש. למרות שכולם צחקו עלי שאני משלמת כסף על זה ,זה היה שווה. נותרו לי עוד 6 ק”ג ליעד אבל אני כבר זכיתי. קיבלתי את החיים שלי בחזרה והקטנתי משמעותית את הסיכויים שהסרטן יחזור. תודה למשפחת דש

גלו עוד כמה ירדו הלקוחות שלנו

* תוצאות השימוש משתנות מאדם לאדם ואין לראות בעדויות המופיעות באתר כהבטחה לתוצאות דומות. אנו ממליצים לאלפי לקוחותינו להיות בקשר עקיב ורציף עם הצוות המקצועי כדי להגיע לתוצאות אופטימאליות.

לחץ כאן ונדבר :)
אנחנו כאן , דבר איתנו :)
דיאטת דש
היי! 👋
נעים להכיר, נמשיך לשוחח בוואטסאפ ?