דיאטת דש

מחלות

במסמך עמדה רשמי של EASO מכנים ז’אן-מישל אופרט, נשיא ההתאחדות האירופית לחקר עודף המשקל וחוקרים נוספים את ההשמנה ואת עודף המשקל ‘מגיפה עולמית’. זו מקשה מאוד על מערכות הבריאות ברחבי העולם.
מחלות כמו סוכרת סוג 2, מחלות חילוף חומרים, מחלות לב, מחלת כליות, שבץ מוחי,  ואף גידולים הם תוצאות של מגיפה זו. מחלות אלה לא רק גורמות לזינוק במחירי הטיפולים, אלא גם קשות לריפוי.

לא רק הפציינטים סובלים דרמטית מהמחלות שלהם – גם הכלכלה סובלת. לפי האיחוד האירופי, שישה אחוזים מהוצאות הבריאות בכללן מוקדשות לטיפול בתוצאות של עודף משקל, ומדובר במאות מיליארדים של אירו. אירגון הבריאות העולמי WHO דורש כבר שנים מהפוליטיקאים לפעול בעניין, להגביל פרסום של מזון עשיר בסוכר ושומן, ולהגביר את העיסוק בספורט.
מסתבר כי דיאטת דש מתאימה לא רק לסובלים מיתר לחץ דם. ע”פ המיו-קליניק היא מקלה על בעיות בריאותיות נוספות ומפחיתה את הסיכון ללקות במחלות לב, בסוכרת, מחלות כליה, סוגי סרטן מסוימים ובמחלות אחרות. מעבר לכך, אחת התוצאות הבולטות של הדיאטה היא ירידה מבוקרת במשקל.

ואחרון חביב – ההרגשה הכללית של מי שעבר לאורח החיים שמציעה דיאטת DASH משתפרת באופן בולט, גופנית ומנטאלית. קישור למסמך העמדה  ניתן למצוא באתר EASO

דיאטת דש והליווי האישי שתקבלו מהווים כלי עזר מצוין למלחמה בהשמנה, בלחץ הדם, ובמחלות נוספות
דיאטת דש והליווי האישי שתקבלו מהווים כלי עזר מצוין למלחמה בהשמנה, בלחץ הדם, ובמחלות נוספות
דיאטת דש והליווי האישי שתקבלו מהווים כלי עזר מצוין למלחמה בהשמנה, בלחץ הדם, ובמחלות נוספות

ערכת דש משפחתית – המתנה שלא מפסיקה לתת

מחקרי DASH ו- DASH-sodium שנערכו במיטב האוניברסיטאות הראו כי שילובי המזון והמינראלים בדיאטת דש יכולים להפחית את לחץ הדם תוך 14 יום, ללא תופעות לוואי.
• דיאטת דש מומלצת גם לסוכרתיים (ראה המלצות)
• דש יכולה לעזור לכם לרדת במשקל בצורה בטיחותית ולשמור על משקל ולחץ דם תקינים לאורך זמן.
• צוות התמיכה המורכב מדיאטניות קליניות מוסמכות יעזור לכם לקחת שליטה ולשפר את בריאותכם
• תוספי התזונה העומדים לרשות קהילת דש מכילים רכיבים שנחקרו קלינית ומיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שילוב ייחודי של חכמת המזרח העתיקה עם המדע המערבי

דיאטת DASH והליווי האישי שתקבלו מהווים כלי עזר מצוין למלחמה בהשמנה, בלחץ הדם, ובמחלות נוספות.
“דיאטת דש עומדת בהנחיות ובהמלצות התזונתיות להקטנת הסיכוי ללקות באוסטאופורוזיס, מחלות לב, שבץ, סוכרת וסוגים מסוימים של סרטן, ” – ראה  מיו-קליניק

מגפת ההשמנה משתוללת, 67% מהמבוגרים סובלים מעודף משקל, מסוכרת או מלחץ דם גבוה. 30% מילדי בית הספר סובלים מעודף משקל.
הזמינו ערכה משפחתית ותנו לכל המשפחה מתנה ייחודית

לחץ כאן ונדבר :)
אנחנו כאן , דבר איתנו :)
דיאטת דש
היי! 👋
נעים להכיר, נמשיך לשוחח בוואטסאפ ?