דיאטת דש

שיטת דש

דיאטת דש עומדת לשנות את חייכם לטובה
רבים טוענים כי דיאטת דש היא “הדיאטה הטובה ביותר בעולם”. הסיבה לכך היא כנראה העובדה שהדיאטה נבחרה בשנים האחרונות פעם אחר פעם על ידי מגזינים בינלאומיים נחשבים לדיאטה המוצלחת ביותר, בין היתר מכיוון שהיא מאפשרת לרדת במשקל בפרק זמן קצר יחסית, מבלי לפגוע בבריאות הגוף, ואף מקנה הרגלי אכילה בריאים ונכונים.
היתרון הבולט של דיאטת דש זוהי העובדה כי היא דיאטה שמתאימה לכולם. היא נחשבת לדיאטה מאד אפקטיבית ותוצאותיה מפורטות על ידי רבים שניסו והחליטו לשתף מניסיונם האישי

אבל לפני זה נסביר מהי דיאטת דש:
דיאטת דש Dash -פירוש שמה DIETARY APPROACHES TO STOP -גישה תזונתית להורדת לחץ דם.  דיאטת דש הינה דיאטה אשר פותחה  בשנות ה90- ע”י הממשל האמריקאי כטיפול ביתר לחץ הדם היא מבוססת על עשרות מחקרים קליניים שבדקו אותה ואת האפקטיביות שלה .
כחלק מהמחקר הראשוני, גילו החוקרים השפעה משמעותית בקרב הנחקרים בצמצום  היקפים , באיזון רמות הסוכר והשומנים בדם (ראה מחקר).
במהלך המחקר ראו שאנשים שהלכו על פי עקרונות השיטה של דיאטת דש ירדו במשקל וצמצמו היקפים.

דיאטת דש היא דיאטה מאוזנת ומגוונות המכילה את כל אבות המזון החיוניים לגוף ומשלבת איזון נכון של מינרליים חיוניים
דיאטת דש היא דיאטה מאוזנת ומגוונות המכילה את כל אבות המזון החיוניים לגוף ומשלבת איזון נכון של מינרליים חיוניים
דיאטת דש היא דיאטה מאוזנת ומגוונות המכילה את כל אבות המזון החיוניים לגוף ומשלבת איזון נכון של מינרליים חיוניים

אז מהי בעצם השיטה עליה מבוססת הדיאטה? הכירו את שפת הדש
בדיאטת דש לא סופרים קלוריות ולא נקודות-אלא מנות המבוססות על כל קבוצות המזון השונות.
דיאטת דש היא דיאטה מאוזנת ומגוונת, המכילה את כל אבות המזון החיוניים לגוף ומשלבת איזון נכון של מינרליים חיוניים : אשלגן, מגנזיום, סידן ונתרן . לפיכך מאפשרת אורח חיים בריא ושמירה על משקל תקין לאורך זמן. 
דיאטת דש מאופיינת בשמונה קבוצות מזון ייחודיות:
1. דגנים
2. ירקות
3. פירות
4. מוצרי חלב דלי שומן
5. בשר עוף ודגים
6. אגוזים, זרעים וקטניות 7.שומן
8. מתוקים

אז איך מתבצעת ההתאמה האישית לכל לקוח ?
במסגרת דיאטת דש ועל פי עקרונות המחקרים הקליניים מותאמת לכם באופן אישי דיאטנית קלינית /נטורופטית / תומכת אישית המלווה אתכם במעקב צמוד ובשעות הנוחות לכם (מבלי צורך להתארגן ולצאת מהבית לפקקים) ותמצא ביחד איתכם את הדרך שהכי תתאים לכם ולסגנון החיים שלכם לרדת במשקל ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם.
בשיחת ההיכרות הראשונית ננסה להכיר אתכם בצורה היסודית ביותר מבחינה מקצועית וריגשית.

 • נעבור על סדר היום שלכם- שהרי משתנה מבין אדם לבין אדם בין אם אתם עובדים/בחופשת לידה/פנסיונרים/סטודנטים/עצמאיים. כל אחד והסטטוס שלו, בין אם אתם נמצאים יותר בחוץ, בבית או במשרד. לכל אחד יש סדר יום שונה ועל כן אי אפשר לבנות תוכנית כוללת שתתאים לכולם. מכאן נובע הצורך לבצע התאמה אישית, מיטבית לכל אחד ואחת, על מנת לצלוח את התהליך על הצד הטוב ביותר. כמובן שעקרונות הדיאטה זהים – אך היישום משתנה על פי סגנון החיים שלנו.
 • חשוב לברר היסטוריה רפואית ומצב רפואי עדכני – על מנת לוודא שאין בעיה רפואית שיכולה להשפיע על הירידה במשקל ובנוסף במידה ויש צורך לשפר מדדים רפואיים התוכנית תבנה בצורה שונה וזה ייכנס כחלק מהתהליך .
 • מבחינת התזונה – נעבור על המזונות שעליהם אתם לא מוכנים לוותר ולהפך, אם יש דברים שלא תהיו מוכנים להכניס לפה. אם אתם מעדיפים לאכול בבית אוכל מבושל או לאכול יותר במסעדות , אם יש העדפה לכריכים או שאולי אתם צמחוניים/ טבעוניים ויש עוד אינספור התאמות וגם פה אנחנו שמים דגש מאוד גדול.
 • מאוד חשוב להבין ולפענח לעומק את הנושא הריגשי האם כשאת בלחץ , כועסים, עצובים , שמחים אתם מתנהלים בצורה שונה אל מול האוכל ואל מול הרעב שלכם ?פה אנחנו יכולים ללמד אתכם ולתת לכם כלים איך להתמודד במגוון רחב של סיטואציות שיעזור לכם גם בשנים הבאות. 
 • מה הקושי הכי גדול שלכם בתהליך של ירידה במשקל ? התמדה , הצבת גבולות, הערכה עצמית נמוכה, חשש מכישלונות , חשש מפיתויים – חשוב להבין בשביל לדעת איך להתמודד ולתת לכם את הדגשים שרלוונטיים אליכם .

לאחר שיחת ההיכרות תיבנה עבורכם תוכנית אישית המבוססת על עקרונות השיטה של דיאטת דש  עם המלצות תזונתיות שיתאימו אליכם ואל סגנון החיים שלכם.
משבוע לשבוע נציב יעדים קטנים וראליים ובכל יציאה משיגרה הדיאטנית תהיה שם בשבילכם ותענה על כל השאלות החשובות לכם. המטרה היא לעשות בחירות נכונות בתוך כל סיטואציה ולא להימנע ממנה לדוגמה:
איך מתמודדים בימי הולדת /אירועים משפחתיים?
איך מתנהלים בסופ”ש או בחגים?
כיצד מתמודדים עם נופש או סופ”ש במלון? 
כיצד נפרדים מיסורי מצפון? 

והכי חשוב לזכור שיום אחד לא הורס תהליך – גם אם לא עמדנו בתוכנית ושברנו את הדיאטה לא שברנו את הכלים!
בדיאטת דש אנחנו מאמינים שהכל הוא בר תיקון , מכל כישלון לומדים ומפיקים לקחים חשוב לנו שתכבדו את הגוף שלכם ותקבלו הכל בחיוך והבנה ועם הכלים הנכונים של נשות המקצוע שלנו תגיעו בדיוק למקום הנכון לכל אחד ואחת מכם .

חמשת אפיקי הליווי הזמינים לכל לקוח הרוכש את ערכת הדש אקספרס:
לנו כחברה מאוד חשוב להתאים את עצמנו לחידושים הטכנולוגים ועל כן בנינו מערך ליווי ותמיכה נגיש וזמין ואנחנו כל הזמן מתחדשים ומגוונים בשביל לתת לכלל הלקוחות שלנו את המענה הטוב ביותר:

 1. ליווי אישי ע”י תומכת אישית שהיא דיאטנית קלינית / נטורופטית ,כאשר הכל מתבצע באמצעות שיחות טלפוניות בזמן שנוח לכם . התומכת האישית  בונה ביחד איתכם תפריט בהתאמה אישית אך מעבר לזה וזאת הבעיה הגדולה של רובנו היא לא מה אוכלים אלא למה אוכלים וכאן התומכות האישיות של דש נותנות לכם את כל הכלים ובונות ביחד אתכם את הדרך להצלחה .
 2. קשר אישי ברמה היומית בוואטאספ אל מול התומכת האישית אשר מכירה אתכם ויודעת  לדייק ולכוון אתכם לאורך כל התהליך. 
 3. קהילת פייסבוק סגורה המונה עשרות אלפי לקוחות , קבוצה תומכת ומפרגנת – הצוות המקצועי שלנו עונה מידי יום לעשרות שאלות , נותן טיפים , כלים ומכוון להצלחה .
 4. צוות ווטסאפ של החברה שעונה לשאלות בזמנים שהתומכת האישית אינה זמינה, לדוגמא, אם היא חולה, ישנה או פשוט כשהיא בשיחה עם לקוח אחר. זאת על מנת ליצר מקסימום זמינות ללקוחות.
 5. הדש בוטית שהיינו מערכת ממוחשבת המכילה עשרות אלפי תפריטים ומתכונים מגוונים ונגישה 24 שעות ביממה .

בנוסף לתהליך התזונתי אנו מספקים תוספי תזונה המשמשים ככלי עזר לתהליך ובאים לסייע :

 1. DAILY BOST -דיילי בוסט תוסף המורכב מתמציות של צמחים ומינרלים אשר עוזרים ומסייעים לאיזון רמות הסוכר ובכך מסייעים להפחתה של חשקים לפחמימות וסוכרים .
 2. NOBESOGE+ – נוביסוג’ן + תוסף המורכז מתמציות של צמחים ומינרלים אשר עובד על תהליך של ניקוי רעלים מהגוף בעיקר מאזור הכבד ובכך מסייע לשיפור חילוף החומרים והמטבוליזם.
 3. PROBIOTICS GOLD -פרוביוטיקה גולד – תוסף המסייע למערכת העיכול ומורכב מ25 ביליון חיידקים פרוביוטיים בתוספת סיבים פרה ביוטיים.
 4. GLUCOLITE – גלוקולייט – תוסף המורכב מתמציות של צמחים וויטמינים אשר עוזרים לאיזון רמות סוכרת לחולי סכרת , ניתן רק לאחר מעקב אחר בדיקות דם אצל סוכרתיים עי גורם מוסמך. 
לחץ כאן ונדבר :)
אנחנו כאן , דבר איתנו :)
דיאטת דש
היי! 👋
נעים להכיר, נמשיך לשוחח בוואטסאפ ?