Search
Close this search box.

דיאטת דש

שאלות ותשובות

יש לכם שאלות? כי לנו יש תשובות שיעזרו לכם! כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלכם ולקבל מענה קל ומהיר

בהחלט, עקרונות דיאטת DASH פותחו מהמקום הבריאותי, כך שמבחינת ערכים וכלים אשר תקבלו בדרך הם בטוחים ורק ישפרו את איכות חייכם ואת הרגשתכם.

בהחלט, עקרונות השיטה של דיאטת דש כוללים  את כל קבוצות המזון ולכן ניתן לבנות לכל אחד תוכנית אישית ובכך להתאים את הצורך האישי לפי סוגי המזונות שכל אחד אוהב ומתחבר. לכל אחד אנו מתאימים אשת מקצוע אשר ביחד איתכם בונים את התפריט האישי ומציבים יעדים חדשים מדי שבוע .

לא, ניתן לרדת בדיאטת DASH  בלי לבצע פעילות גופנית . הדגש בדיאטת דש הוא שילוב נכון בין קבוצות המזון למינרלים השונים ואיך זה מתפרק לנו בגוף על פי המחקר הקליני וזה מה שיגרום לכם לרדת במשקל . פעילות גופנית  חיונית ובריאה לגוף ולכן אנו ממליצים לשלב אותה במידה והלקוח מעוניין .

בהחלט, המטרה לייצר מציאות אכילה ריאלית שכוללת את כל סוגי המזונות ולא להימנע משום דבר. 

הכל במינון ושילוב נכון ובהתאם לעקרונות המחקר ולכן יש פה גיוון רחב, חשוב לציין שהכל חייב להיות מותאם כך שאם יש מטופל שמעדיף לצרוך במהלך היום סנדוויצ’ים נדע לגוון לו אותם, כאלה שקונים בחוץ , במסעדות יהיה תפריט מותאם.

המטרה של דיאטת DASH  שלא יהיה פער בין התהליך עצמו ליום של אחרי ולכן מדובר על תהליך לטווח הארוך כאורח חיים שניתן לנהל ברמה היומית . אנו  מבינים שחגים, אירועים , נופשים הם חלק בלתי נפרד מחיינו ולכן את הכלים שתקבלו  במהלך התהליך תדעו ליישם גם בסיימו ולהנות על הדרך.

בהחלט, אומנם מדובר על הקילוגרמים שהכי קשים להורדה אך לנו יש צוות מיומן שייתן לכם את הכלים הנכונים בשביל שתצליחו להוריד אותם וגם לשמור על התוצאה לטווח הרחוק. כבר בשיחה הראשונה התומכת האישית תשאל אתכם את השאלות שרלוונטיות אליכם תבין בדיוק מה הבעיה ותדע לתת לכם את הפתרון והמענה, כך שיהיה ניתן לראות גם צמצום בהיקפים וגם ירידה במשקל.

בהחלט, עקרונות המחקר של דיאטת דש הוא בראש ובראשונה איזון יתר לחץ דם וסוכר כך שגם התפריטים הבנויים שלנו וגם ההתאמה האישית אל מול אשת המקצוע מותאמים ומסייעים לאיזון רמות סוכר מעבר לירידה במשקל.

יש דיאטות רבות שמבטיחות, או מתיימרות, להוריד משקל עבורנו . רובן אגב מצליחות השאלה היא באיזה מחיר?  האם אנחנו נאלצים לוותר על כ”כ הרבה מאכלים אהובים? האם אנחנו משלמים מחיר בריאותי?  האם אנחנו מוותרים על אורח חיים תקין , כדי להשיג את המטרה?
בדיאטת דש אנחנו מתאימים את העקרונות של הדיאטה אליכם כך שניתן לאכול מכל קבוצות המזון השונות כגון:  פחמימות, חלבונים שומנים, מתוקים ,פירות, ירקות,  בשר, דגים, עופות ועוד. המערך המקצועי שלנו מלווה אתכם ונותן לכם מענה מקצועי מבחינת הסדר יום שלכם, מאכלים שיותר נגישים ואהובים עליכם ובדגש חשוב להבין את הצורך האמיתי שלכם וללכת לפי קצב ההתקדמות האישית של כל אחד מכם. בסופו של דבר, החיים הם דינמיים וחשוב שנדע איך אנחנו יכולים להתנהל בכל מצב ואף להנות מהדרך ולמסור ד”ש לקילוגרמים.

לא, תוספי התוזנה של דש מומלצים ע”י הצוות הנטורופתי שלנו ומשמשים ככלי עזר אשר נותן בוסט ראשוני לתהליך.
תוספי התזונה שלנו מורכבים אך ורק מתמציות של צמחים ומינרלים והינם טבעיים לחלוטין. הגוף לא מפתח אליהם תלות, כך שגם כאשר מפסיקים לקחת אותם, אין חשש לעלות במשקל כי במקביל אליהם התומכת האישית בנתה ביחד איתכם תוכנית תזונתית לשמירה לטווח הרחוק. חשוב להדגיש שבסופו של דבר מה שיגרום לנו לרדת במשקל זה התזונה.

לחץ כאן ונדבר :)
אנחנו כאן , דבר איתנו :)
דיאטת דש
היי! 👋
נעים להכיר, נמשיך לשוחח בוואטסאפ ?