צוות התמיכה האישי שלנו עומד לרשותך

לרשות לקוחותינו עומד צוות דיאטנים קליניים בכירים שעמדו במבחני ההסמכה של משרד הבריאות.

חברי הצוות בחרו במקצוע התזונה כשליחות ומתוך רצון לעזור לזולת והם מתמחים בדיאטת דש ובמגוון תחומים כגון אכילה רגשית,  סוכרת, ו-BCT. התומכת האישית שלכם תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעזור לכם בתהליך ההרזיה, הפחתת לחץ הדם ושליטה ברמות הסוכר.

שוב ושוב אנו שומעים מלקוחותינו את אותו משפט "בחיים לא הייתי מצליח\ה ללא הליווי האישי של התומכת האישית שלי", אצלנו התמיכה היא לא לוקסוס, היא הבסיס להצלחת לקוחותינו.

הרשמו עכשיו >>>

השאירו פרטים וגלו כמה תוכלו לרזות ובכמה זמן
09-973-5125

אישה   גבר

*מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו 24 שעות ביממה ולא תכללו ברשימות התפוצה

לקוחותינו  נהנים מצוות תמיכה מסור המחוייב להצלחתם

אצלנו כל מטופל הוא עולם ומלואו ואנו מחוייבים להצלחת כל לקוח ולקוחה. אחת רוצה להוריד 6 ק"ג בחודש לקראת החתונה של ביתה, אחרת סובלת מסוכרת ו-40 ק"ג עודף משקל והאחרון אינו סובל מעודף משקל אך לחץ הדם מאיים על בריאותו.

בדש כל לקוח מקבל תוכנית שהותאמה במיוחד למטרותיו, מצב בריאותו ויעדיו, במקביל צוות התמיכה שלנו המורכב מדיאטניות קליניות מוסמכות שוקד להרכיב לכל לקוח תוכנית תזונתית המתאימה לאורח חייו.

לכל לקוח שלנו מוצמד איש או אשת תמיכה מסורים, ודיאטן קליני המחויבים להצלחתו. מרגע שתצטרפו למשפחת דש העניפה לעולם לא תצעדו לבד.

דיאטת דש, תוספי Dash-Helper וצוות התמיכה המסור שלנו יבטיחו הצלחה מירבית.

צרו קשר עוד היום והתחילו בשינוי!

כל הכלים שלנו להצלחתך

סיפור הרזיה אישי
רונית
רונית

מ-117ק"ג למרתון ת"א

*התוצאות משתנות מאדם לאדם

Daily Formula
Daily Formula
מקו מוצרי DASH-Helpers פותח במעבדות צמחי מרפא ומבוטח ע"י ביטוח איילון
הרזיה טעימה
הרזיה טעימה
עם דש הכל מותר – מאפים, אומצה עסיסית ואפילו קינוחים (במינונים ובשילובים הנכונים). דש משמשת לחיטוב הגוף, להרזיה, ולהורדת לחץ הדם (ע"פ מחקר DASH-Study ראה עמוד המחקרים)
מתכונים
אורז מלא (חום) בניחוח מיוחד
אורז מלא (חום) בניחוח מיוחד
פטריות ביין לבן ובצלי שאלוט
פטריות ביין לבן ובצלי שאלוט