f2

תוכנית דש פרימיום

תכנית הפרימיום היא הפתרון המקיף ביותר שלנו, עלותה גבוהה יותר ממחיר הערכות הרגילות, והיא מיועדת אך ורק לאלו שניסו כבר כל דיאטה ושיטה אפשרית ולמרבה הצער נכשלו.

מטרת התכנית הנמשכת שישה חודשים היא לגרום לירידה במשקל ולייצב את הלקוח במשקלו החדש לאורך זמן תוך יצירת מציאות אכילה ריאלית, טעימה וישימה.

בהתאם ללקוח, ומידת הצורך תותאם התכנית גם למטרה של הפחתת לחץ הדם, שיפור במדדי הסוכר ובתנגודת האינסולין ולשיפור במדדים הבריאותיים השונים.

השאירו פרטים וגלו כמה תוכלו לרזות ובכמה זמן
09-300-2020

אישה   גבר

*מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו 24 שעות ביממה ולא תכללו ברשימות התפוצה

התכנית כוללת: (לחצו על + להרחבה)

התהליך מתחיל בשיחת תאום ציפיות שבה את\ה והמלווה האישי שהיא דיאטנית קלינית (בעלת תואר ראשון או שני מאחד משלושת האוניברסיטאות המוסמכות לתזונה בישראל) קובעים יחד את היעד הסופי ובונים תכנית שתביא אותך ליעד בקצב שקבעתם יחדיו. במידת הצורך תקבע גם תכנית לשיפור המדדים הבריאותיים כגון לחץ דם, סוכרת, כולסטרול וכד'

המלווה תבנה יחד איתך מציאות אכילה ריאלית המבוססת על אורך החיים שלך, סדר היום שלך, המאכלים המועדפים מבחינתך, זמינות המזון בעבודה ובבית, הרצון לבשל או לא לבשל, המאכלים שאת\ה לא מוכנים לוותר עליהם ועוד.

בתכנית הפרמיום בניגוד לתכניות הרגילת המלווה האישית תיצור קשר איתך ולא ההיפך. גילינו שברגעי משבר אנשים נוטים לעיתים להרים ידיים ואינם יוצרים קשר עם המלווה האישית ולכן המלווה האישית תיצור איתך קשר. תפקיד המלווה היא להיות שילוב של חבר ושל שוטר, להרים אותך ברגעי משבר ולשמור עלייך בזמנים אחרים. תדירות הקשר משתנה בהתאם לשלבי התכנית ומטרתה להביא אותך בסוף התהליך למצב שבו לא יהיה לך צורך בליווי האישי.

 

לכל לקוח מוקמת קבוצת ווטסאפ אישית שבה חברים הלקוח ועוד 4 אנשי מקצוע ואנשי צוות שיתנו מענה לכל שאלה באופן מיידי וברוב שעות היממה. אם זה סתם שאלה קטנה שדורשת מענה, אם זה במסעדה אז פשוט צלמו את התפריט, שלחו אותו ותקבלו המלצה מיידית, אם אתם בסופר ומתלבטים בין מוצרים שונים, או אם זה פשוט כדי לקבל זריקת עידוד או להשוויץ בפני חברים בשרות המיוחד. אנו מתחייבים לשרות בין השעות 8:30 בבוקר ועד 21:00 בערב אך אל תתפלאו אם תקבלו מענה גם בשעה 23:00 או אפילו ב-2:00 בבוקר, או אפילו שיחת טלפון במקום מענה בווטסאפ. אנחנו כאן כדי לעזור לך להצליח!!!

 

בכל שבוע מתקיים וובינר בשידור ישיר שבו מועבר נושא חשוב ואתם יכולים לשאול שאלות ולקבל תשובות מיידיות. הוובינר משודר מספר פעמים בשבוע, בכל פעם בשעה אחרת בכדי לאפשר זמינות מקסימאלית. הוובינרים ניתנים גם לצפיה בשעות אחרות אך לא תוכלו לקבל מענה בזמן אמיתי, תמיד תוכלו לקבל תשובות לשאלות מהמלווה האישית.

 

כלקוח פרימיום אתם מוזמנים להשתתף בקבוצות התמיכה שלנו המתקיימות בשלושה מוקדים שונים מדי שבוע ללא עלות נוספת

 

בתום התכנית הראשונית הנמשכת שישה חודשים אתם מוזמנים להצתרף לקבוצה סגורה הנותנת ליווי קבוצתי לשישה חודשים נוספים. הקבוצה מנוהלת ע"י צות מקצועי של החברה והם עונים לכל שאלה המתעוררת במטרה ליצור הצלחה מתממשכת

 

בהתיעצות עם הנטורופתית הראשית בחברה שבהשכלתה היא גם הרבליסטית קלינית ומומחית לתזונת פוריות יותאמו לך גם תוספי תזונה לתמיכה בתהליך. תוספי התזונה מהווים חלק מעלות התכנית ולא יגבה עבורם תשלום נוסף. אנו גם נספק לך מצבור ראשוני של חטיפי אנרגיה המותאמים לתזונת דש ויכולים להוות תחליף טעים וזמין לארוחות ביניים.

 

בנוסף לליווי האישי, לתמיכה בווטסאפ, לקבוצות התמיכה ולוובינרים בשידור חי תקבלו גם חומר מקצועי מגוון ומאיר עיניים שיעזור לכם לחולל את השינוי המיוחל, לרזות, לשפר את מדדי הבריאות ולשמור על התוצאות לאורך זמן

 

אנו יודעים שלפעמים קורים דברים בלתי צפויים וחשוב לנו שתממשו את התכנית שרכשתם במלאה, לכן במקרה של ארוע בלתי צפוי אתם יכולים להקפיא את התכנית שלכם פעם אחת במשך ששת החודשים לתקופה של עד 4 חודשים בתאום עם שרות הלקוחות או עם המלווה האישית. ההקפאה תכנס לתוקפה מהיום שבקשתם אותה ולא תנתן בצורה רטרואקטיבית. התכנית תתחדש בצורה אוטומתית בתום תקופת ההקפאה. ניתן גם להעביר את התכנית לאדם אחר בעלות חד-פעמית – לתנאים המלאים דברו עם צוות שרות הלקוחות.

 

ארבעה שלבים לפרימיום

dash-icon1

תאום ציפיות
שיחה ראשונית שבה נקבעים היעדים ונשלחת אליך תכנית מותאמת אישית עם ציוני דרך.

dash-icon2

מקפצה להרזיה
ירידה התחלתית במשקל ללא רעב להגברת המוטיבציה והשגת תוצאות נראות לעין.
שיחה שבועית או יותר מהמלווה האישית לבנית מציאות אכילה ריאלית
הצוות המקצועי לשרותך המיידי בווטסאפ ברוב שעות היממה

dash-icon3

חדוות ההצלחה
שלב זה יוכיח לכם כי אתם מסוגלים לרדת במשקל, ישפר את מצב הרוח ויניב מחמאות.

phase2-icon1

ירידה עקבית במשקל
בשלב זה תמשיכו להנות מכל סוגי המזון, תחוו תחושת שובע מתמשכת ותגיעו ליעדכם.

phase2-icon2

ליווי אישי
הליווי הצמוד בווטסאפ נמשך אך המלווה האישית תיצור איתכם קשר פעם בשבועיים ותדרוש ממכם ליצור את הקשר בשבועות האחרים

phase2-icon3

אתם בדרך ליעד
בשלב זה נתאים את כמויות המזון כדי להבטיח עמידה ביעדים שנקבעו בשיחת תאום הציפיות.

phase3-icon1

כל המאכלים מותרים (בשילובים ובמינונים הנכונים)
אתם תסגלו לכם אורח חיים נכון ותבינו שניתן לרזות או לשמור על ההישגים ללא "דיאטה".

phase3-icon2

הצוות לרשותכם
המלווה האישית תדרוש ממכם ליצור קשר בצורה קבועה, כדי לחזק את המשמעת האישית.
התמיכה המיידית בווטסאפ נמשכת כרגיל

phase3-icon3

מריחים את ניחוח ההצלחה
בשלב זה כבר תסגלו לכם דרך חיים נכונה ותוכלו ליהנות ממאכלים האהובים עליכם
מבלי להפריז. ותרגישו רעננים וחיוניים.

dash-icon1

הגענו
אתם כבר מומחים בדיאטת דש ובאורח חיי הפרימייר

dash-icon2

שומרים על ההישגים וממשיכים לרזות
שומרים על ההישגים או ממשיכים בהרזיה
הצוות המקצועי עומד לשרותך דרך קבוצה סגורה

dash-icon3

ממליצים לחברים
עכשיו כשאתם מבינים כמה זה אפשרי אתם ממליצים לחברים וחברות שחשובים לכם

למה לבחור בדש פרימיום?

dash-icon4 דיאטת דש היא ידידותית למשתמש,  ומשמשת להרזיה, להגברת קצב חילוף החומרים, לשיפור מצב הרוח, למניעת מחלות, ולהורדת לחץ הדם (ע"פ המיו-קליניק).
dash-icon5 דש אינה מגבילה, היא גמישה ומאפשרת לנו לאכול מכל סוגי המזונות ועדיין לרזות.
dash-icon6 בזכות צוות התמיכה המסור העומד לרשותכם ומחויב לעזור לכם להגיע ליעדיכם בצורה נבונה ובטיחותית.
dash-icon7 שאלות ותשובות מיידיות בווטסאפ ברוב שעות היממה, גם במסעדה, גם בחו"ל, גם בעבודה וגם ככה סתם לקבל זריקת עידוד.
dash-icon8 חטיפים מתוקים ומשביעים ותוספי התזונה האיכותיים המכילים רכיבים שנחקרו בניסויים אמפיריים וקליניים כפולי-סמיות ומומלצים על ידי צוות הנטורופטים שלנו לאנשים הרוצים לרזות.
dash-icon9 הטיפים העצות, הליווי הצמוד, הוובינרים השבועיים, החומר המקצועי וההשתתפות חינם בקבוצות, אך בעיקר בגלל שאיכפת לנו ממך ואנו ניתן את הנשמה כדי להבטיח את הצלחתך בתהליך ושימור ההצלחה לשנים רבות.

תכנית דש פרימיום במחיר ללא תחרות

מחיר תכנית הפרימיום הוא 950 ש"ח לחודש בלבד לששת החודשים הראשונים, ובחינם וללא עלות נוספת לשלב השימור (שלב 4). תכנית דש פרימיום מוצעת רק כתכנית למשך 6 חודשים + תקופת השימור ואת העלות הכללית של 5,700 ש"ח ניתן לפרוש עד ל-18 תשלומים שווים של 317 ש"ח לחודש ללא ריבית וללא הצמדה. תכנית הפרימיום היא הפתרון המקיף ביותר שלנו ועלותה גבוהה יותר ממחיר הערכות הרגילות. את תכנית הפרימיום ניתן גם להקפיא ו\או להעבירה לאדם אחר בהתאם לתקנון שאותו ניתן לקבל בשרות לקוחות פרימיום.

תכנית הפרמיום נמכרת אך ורק דרך מוקד הפירמיום בטלפון 09-300-2020, צוות הפרימיום מורכב מנציגים מנוסים שעברו בעצמם תהליך עמוק של שינוי וישמחו ליעץ לכם ואף לשתף איש מקצוע בשיחה.

כל הכלים הנחוצים להרזיה

מגפת ההשמנה משתוללת, 67% מהמבוגרים סובלים מעודף משקל, מסוכרת או מלחץ דם גבוה. אם גם אתם מרגישים שניסיתם כבר הכל ללא הצלחה אז דש פרימיום מתאימה לכם, מלאו פרטיכם עכשיו ונציג מקבוצת הפרימיום יצור עמכם קשר 
סיפור הרזיה אישי
רונית
רונית

מ-117ק"ג למרתון ת"א

*התוצאות משתנות מאדם לאדם

Daily Formula
Daily Formula
מקו מוצרי DASH-Helpers פותח במעבדות צמחי מרפא ומבוטח ע"י ביטוח איילון
הרזיה טעימה
הרזיה טעימה
עם דש הכל מותר – מאפים, אומצה עסיסית ואפילו קינוחים (במינונים ובשילובים הנכונים). דש משמשת לחיטוב הגוף, להרזיה, ולהורדת לחץ הדם (ע"פ מחקר DASH-Study ראה עמוד המחקרים)
מתכונים
מרק פטריות וגריסים בשרי
מרק פטריות וגריסים בשרי
עוגת שוקולד בננה
עוגת שוקולד בננה