15-9-2021

האתר מנוהל ע"י דש לבריאות דט קום (החברה), ח.פ. 515852515, מרחוב יד חרוצים 4 קומה 4 כפר סבא.

הפרטיות שלך חשובה לנו ולעולם לא נמכור את פרטיך לצד שלישי.

אם בחרת להשאיר פרטים באתר אנו נשלח לך מדי פעם ניוזלטרים, טיפים להרזיה ומידע לגבי מבצעים. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה ע"י משלוח המילה "הסר" למספר טלפון 0723912852. אם הינך מעונין לפנות אלינו מבלי להכנס לרשימת התפוצה אנא פנה אלינו ישירות בטלפון לאחד מהמספרים המופיעים באתר

האתר משתמש ב-cookies אשר אינם מזהים אותך באופן אישי ומשמשים אותנו לשם שיפור האתר והשירותים הניתנים בו ולשימושים סטטיסטיים שונים. אם אינך מעוניין לקבל Cookies, תוכל למנוע זאת על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. ראה עזרה או help בדפדפן שלך

התנאים להלן יחולו על כל רכישה של מוצר או שירות מהחברה הם גם מצורפים כטופס גילוי נאות לכל משלוח.

שם החברה: דש לבריאות דט קום ע"מ ח.פ. 515852515 כתובת החברה: יד חרוצים 4 קומה 4 ת.ד. 2380 כפר סבא טלפון: 09-300-2064  פקס: 09-300-2099 אתר: www.dash.org.il  עמוד הפייסבוק: דיאטת דש  DASH Diet

טיב ומהות: השירות ו\או המוצר ו\או קבוצת התמיכה שרכשת מסופקים לך במטרה לסייע לך להשיג את יעדיך בתחום ההרזיה ו\או שיפור במדדי הבריאות. שירות התמיכה אותו רכשת מוגדר כעסקה לתקופה קצובה ולא כעסקה מתמשכת ומתחיל מרגע שקבלת את החבילה ו\או מרגע שבה בוצעה שיחת התמיכה הראשונה ו\או מרגע שנציג המכירות הודיע לך כי השירות זמין עבורך (המוקדם מבניהם), ויסתיים בתום מספר החודשים שרכשת. אנו מחויבים להעניק לך סיוע בהשגת יעדיך אך המחויבות לשינוי תלויה בך ותכלול שינוי תזונתי. כיוון שהצלחת  התהליך תלויה בעיקר במחויבות שלך לתהליך אין אנו יכולים להתחייב לתוצאות. הניסיון שלנו מראה כי מעקב אחרי התוכנית שסופקה לך ושיחות קבועות עם הצוות המקצועי מגדילים משמעותית את סיכויי ההצלחה. קצב הירידה במשקל משתנה מאדם לאדם ואין לנו יכולת להתחייב עליו. הצוות המקצועי שלנו ממליץ על קצב ירידה שאינו עולה על אחוז אחד ממשקל הגוף כל שבוע.

תוספי תזונה: תוספי התזונה מיוצרים בישראל במעבדות צמחי מרפא תחת רישיון יצרן מספר 4/939 מטעם משרד הבריאות ובתנאי ייצור GMP.  אם הנך אלרגי או רגיש לאחד הרכיבים אין לצרוך אותם. הם מסופקים לך כמות שהם ללא התוויות רפואיות ו\או התוויות כלשהן והם כשלעצמם לא יגרמו לירידה במשקל ללא שינוי תזונתי. נשים בהריון, נשים מינקות, אנשים הנוטלים תרופות וילדים – יש להיוועץ ברופא.

בקשה לביטול עסקה: כל בקשה לביטול חייבת להתקבל ע"י החברה תוך 14 יום מיום קבלת המשלוח או תחילת נתינת השירות (המוקדם מבניהם), ניתן להודיע על ביטול בפקס למספר 09-973-5129, או בטלפון למספר 09-300-2064, מספר הטלפון מגיע למוקד החברה או למענה אנושי בכל שעות היממה וחובה להשאיר הודעה בנושא ביטול.

החזר מוצרים: במידה והלקוח ביטל עסקה ועליו להחזיר את המוצר, עליו לשלוח אותו בחזרה לחברה תוך 14 ימים מרגע שהמוצר התקבל אצל הלקוח או תוך 3 ימי עסקים מהיום שבו אושרה ההחזרה (המאוחר מבניהם). אין צורך שהמוצר יגיע לחברה חזרה תוך 3 ימים אלא רק שישלח תוך 3 ימים. במידה והמוצר לא נשלח תוך פרק הזמן המוקצב לא יהיה הלקוח זכאי להחזר כספי והחבילה תוחזר ללקוח על חשבונו במידה ויבקש לקבלה.

מדיניות החזרים: מדיניות ההחזרים של החברה נמצאת באתר החברה בכתובת:

/תקנון-רכישה-ומדיניות-החזרים/http://dash.org.il ולהלן עיקריה:

זכות הביטול וההחזר הכספי היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן. השימוש בשירות הליווי המקצועי הוא באחריותך ואי שימוש בשירות בתקופה בו הוא עמד לרשותך לא יזכה אותך להחזר כספי ו\או להארכת תקופת השירות. תקופת השירות הליווי המקצועי מתחילה מרגע שקבלת את החבילה ו\או מרגע שבה בוצעה שיחת התמיכה הראשונה ו\או מרגע שנציג המכירות הודיע לך כי השירות זמין עבורך (המוקדם מבניהם), ויסתיים בתום התקופה שרכשת. במידה והלקוח קיבל הטבה ו\או מתנה במסגרת הרכישה והוא ביטל את העסקה במלואה או בחלקה עליו להחזיר לחברה על חשבונו את המתנה ו\או ההטבה או לחילופין לשמור עליה ולשלם עבורה את מלוא מחירה בהתאם למחירה ביום ההזמנה, מחירון המוצרים מופיע באתר החברה.  חוק החזר מוצרים אינו חל על מוצרים הניתנים להעתקה ו\או שכפול  (מרגע שאריזתם נפתחה) כגון חוברות הדרכה ועל מוצרים פסידים כגון חטיפים ותוספי תזונה ולא ניתן להחזירם. על אף האמור לעיל, במידה והלקוח ביטל את הזמנתו לפני שקיבל אותה לחזקתו יוכל לקבל החזר כספי מלא בניכוי 5% או 100 ש"ח (הנמוך ביניהם), מתשלומים שנעשו בכרטיס אשראי ינוכו גם דמי הסליקה. יתכנו מקרים שבהם תעניק החברה החזר כספי גם על תוספי תזונה על אף שאינה מחויבת לכך על פי חוק, אך זאת אך ורק בתנאי שהקופסה שגילוי נאות זה מוצמד אליה ומכילה את הפריטים לא נפתחה. לא יינתנו החזרים מרגע שהקופסה נפתחה. במידה ונרכשה ערכה הכוללת פריטים הניתנים להחזר ו\או לביטול כגון ליווי אישי ופריטים שלא ניתנים להחזר כגון תוספי תזונה והלקוח מבקש לבטל את העסקה יחויב הלקוח על הפריטים שאינם ניתנים להחזרה במחירם הרגיל ביום הרכישה ולא במחירם היחסי ביחס לסכום שאותו שילם, כיוון שמחיר ערכות הכוללות יותר ממוצר אחד, כגון תמיכה, תוספי תזונה ו\או חוברות מגלם בתוכו הנחה כספית ביחס לרכישת הפריטים בנפרד. מחירם המלא של המוצרים מופיע באתר החברה בעמוד המחירון להלן רשימה חלקית: דיילי בוסט 299 ₪, נוביסוג'ן 349 ₪, סט חוברות 299 ₪, תמיכה חודשית 550₪, 6 חטיפים 24 ש"ח, אבחון ראשוני 525 ש"ח. אם כי השירות נופל במסגרת חוג ו\או עסקה קצובה, במידה והתחלת לנצל את שירותי התמיכה ובטלת את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המשלוח או תחילת נתינת השירות תוכל לקבל החזר כספי על שירותי התמיכה שלא השתמשת בהם אך לא יינתן החזר על חודש חלקי ו\או על שיחת אבחון ראשונית.

זכויות יוצרים: החומרים הכתובים הוכנו ע"י הצוות המקצועי של החברה וזכויות היוצרים שייכות לחברה. אין להעתיק ו\או לשכפל את החומרים בשום צורה שהיא. אין לעשות בחומרים אלה שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מהחברה.

הסכמה לתנאי העסקה: פתיחת הקופסה בה מצויים המוצרים ו\או קבלת טופס זה מהווה הסכמה מבחינתך לכל תנאי העסקה ולכל התנאים המופיעים בטופס זה תוך הבנה שהנאמר בטופס זה יקבל קדימות לכל הסכם ו\או הבטחה שנעשתה בינך לבין החברה אם בכתב ואם בע"פ בזמן שיחת המכירה בנוגע להחזר מוצרים ולתוצאות הצפויות מהשימוש במוצר ו\או בשירות. חוקי החזר מוצרים יקבלו תמיד קדימות לתנאי ההחזר של החברה.

מחקרים קליניים, עדויות ופרסומים שונים: כל המחקרים הקליניים המופיעים באתר ובפרסומים שלנו נלקחו מפרסומים מקצועיים המתייחסים לדיאטת DASH ונעשו באוכלוסיות מגוונות. התוצאות המפורסמות הן סטטיסטיות לגבי כלל אוכלוסיות המחקר ואין לראות בהם כהבטחה לתוצאות כלשהן ברמת המשתמש הבודד. העדויות המופיעות בפרסומנו נלקחו מלקוחות עבר אך אין לראות בהן הבטחה לתוצאות דומות והתוצאות בפועל משתנות מאדם לאדם.

השאירו פרטים וגלו כמה תוכלו לרזות ובכמה זמן
09-973-5125

אישה   גבר

*מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו 24 שעות ביממה ולא תכללו ברשימות התפוצה