15-1-2019

האתר מנוהל ע"י דש לבריאות דט קום (החברה), ח.פ. 515852515, מרחוב יד חרוצים 4 קומה 4 כפר סבא.

הפרטיות שלך חשובה לנו ולעולם לא נמכור את פרטיך לצד שלישי.

אם בחרת להשאיר פרטים באתר אנו נשלח לך מדי פעם ניוזלטרים, טיפים להרזיה ומידע לגבי מבצעים. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה ע"י משלוח המילה "הסר" למספר טלפון 0723912852. אם הינך מעונין לפנות אלינו מבלי להכנס לרשימת התפוצה אנא פנה אלינו ישירות בטלפון לאחד מהמספרים המופיעים באתר

האתר משתמש ב-cookies אשר אינם מזהים אותך באופן אישי ומשמשים אותנו לשם שיפור האתר והשירותים הניתנים בו ולשימושים סטטיסטיים שונים. אם אינך מעוניין לקבל Cookies, תוכל למנוע זאת על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. ראה עזרה או help בדפדפן שלך

התנאים להלן יחולו על כל רכישה של מוצר או שירות מהחברה.

עמוד הפייסבוק: דיאטת דש  DASH Diet

טיב ומהות: השירות ו\או המוצר ו\או קבוצת התמיכה שרכשת מסופקים לך במטרה לסייע לך להשיג את יעדיך בתחום ההרזיה ו\או שיפור במדדי הבריאות. תקופת הליווי המקצועי מתחילה מרגע שקבלת את המוצר לידיך ותסתיים לאחר מספר החודשים שרכשת. אנו מחויבים להעניק לך סיוע בהשגת יעדיך אך המחויבות לשינוי תלויה בך ותכלול שינוי תזונתי. כיוון שהצלחת  התהליך תלויה בעיקר במחויבות שלך לתהליך אין אנו יכולים להתחייב לתוצאות. הנסיון שלנו מראה כי מעקב אחרי התכנית שסופקה לך ושיחות קבועות עם הצוות המקצועי מגדילים משמעותית את סיכויי ההצלחה. האחריות לשימוש בשירותי התמיכה חלה עליך ומובהר בזאת כי הצוות המקצועי לא ייצור עמך קשר מיוזמתו.

תוספי תזונה: תוספי התזונה מיוצרים בישראל במעבדות צמחי מרפא תחת רשיון יצרן מספר 4/939 מטעם משרד הבריאות ובתנאי ייצור GMP.  רכיבי המוצר הם: דיילי בוסט (גרסיניה קמבוציה אקס', ג'ימננה אקס' 75%, ויטניה משכרת אקס', שומר אקס', כרומיום פיקולינט. רכיבים נוספים מגנזיום סטיארט, טריקלציום פוספאט, סיליקה דיאקסיד, תאית). נוביסוג'ן (סרפד,זקן תירס, שן ארי, גדילן אקס, זנגוויל ג'ינג'ר אקס', רוזמרין. רכיבים נוספים מגנזיום סטיארט, טריקלציום פוספאט, סיליקה דיאקסיד, תאית). אם הנך אלרגי או רגיש לאחד הרכיבים אין לצרוך אותם. הם מסופקים לך כמות שהם ללא התוויות רפואיות והם כשלעצמם לא יגרמו לירידה במשקל ללא שינוי תזונתי. נשים בהריון, נשים מינקות, אנשים הנוטלים תרופות וילדים – יש להיוועץ ברופא.

בקשה לביטול עסקה: כל בקשה לביטול חייבת להתקבל ע"י החברה תוך 14 יום מיום קבלת המשלוח או תחילת נתינת השירות (המוקדם מבינהם), ניתן להודיע על ביטול בפקס למספר 09-973-5129, או בטלפון למספר 09-300-2000, מספר הטלפון מגיע למוקד החברה או למענה אנושי בכל שעות היממה וחובה להשאיר הודעה בנושא ביטול.

החזר מוצרים: במידה והלקוח ביטל עסקה ועליו להחזיר את המוצר, עליו לשלוח אותו בחזרה לחברה תוך 14 ימים מרגע שהמוצר התקבל אצל הלקוח או תוך 3 ימי עסקים מהיום שבו אושרה ההחזרה  (המאוחר מבינהם). אין צורך שהמוצר יגיע לחברה חזרה תוך 3 ימים אלא רק שישלח תוך 3 ימים. במידה ולא נשלח המוצר תוך פרק הזמן המוקצב לא יהיה הלקוח זכאי להחזר כספי והחבילה במידה ותשלח לא תדרש ע"י החברה.

מדיניות החזרים:  זכות הביטול וההחזר הכספי היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן. השימוש בשירות הליווי המקצועי הוא באחריותך ואי שימוש בשירות בתקופה בו הוא עמד לרשותך לא יזכה אותך להחזר כספי או להארכת תקופת הליווי. במידה והלקוח קיבל הטבה ו\או מתנה במסגרת הרכישה והוא ביטל את העסקה במלואה או בחלקה עליו להחזיר לחברה על חשבונו את המתנה ו\או ההטבה או לחילופין לשמור עליה ולשלם עבורה את מלוא מחירה בהתאם למחירה ביום ההזמנה, מחירון המוצרים מופיע באתר החברה. חוק החזר מוצרים אינו חל על מוצרים הניתנים להעתקה ו\או שכפול  (מרגע שאריזתם נפתחה) כגון חוברות הדרכה ועל מוצרים פסידים כגון חטיפים ותוספי תזונה והם אינם ניתנים להחזר. על אף האמור לעיל, במידה והלקוח ביטל את הזמנתו לפני שקיבל אותה לחזקתו יוכל לקבל החזר כספי מלא בניכוי 5% או 100 ש"ח (הנמוך בינהם).  יתכנו מקרים שבהם תעניק החברה החזר כספי גם על תוספי תזונה ו\או חוברות ההדרכה על אף שאינה מחויבת לכך על פי חוק, אך זאת אך ורק בתנאי שהשקית השקופה האטומה המכילה את כל הפריטים לא נפתחה. לא ינתנו החזרים מרגע שהשקית נפתחה. במידה ונרכשה ערכה הכוללת פריטים הניתנים להחזר ו\או לביטול כגון ליווי אישי ופריטים שלא ניתנים להחזר כגון תוספי תזונה והלקוח מבקש לבטל את העיסקה יחויב הלקוח על הפריטים ששמר במחירם המלא גם במידה וקיבל הנחה בזמן הרכישה וזאת מכיוון שמחיר הערכות מגלם בתוכו הנחה כספית ביחס לרכישת הפריטים בנפרד. מחירם המלא של המוצרים מופיע באתר החברה בעמוד המחירון להלן רשימה חלקית: דיילי בוסט 249 ₪, נוביסוג'ן 279 ₪, סט חוברות 249 ₪, תמיכה חודשית ללא הגבלה 350 ₪, שיחת ייעוץ ראשונית עם דיאטנית 129 ₪ שישיית חטיפים מתוקים 20 ₪.

זכויות יוצרים: החומרים הכתובים הוכנו ע"י הצוות המקצועי של החברה וזכויות היוצרים שייכות לחברה. אין להעתיק ו\או לשכפל את החומרים בשום צורה שהיא. אין לעשות בחומרים אלה שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מהחברה.

הסכמה לתנאי העסקה: פתיחת השקית השקופה (הסגורה הרמטית) בה מסופקים המוצרים וקבלת טופס גילוי נאות המצורף לכל משלוח מהווה הסכמה מבחינתך לכל תנאי העסקה ולכל התנאים המופיעים בטופס הגילוי נאות. חוקי החזר מוצרים יקבלו תמיד קדימות לתנאי ההחזר של החברה.

מחקרים קליניים, עדויות ופרסומים שונים: כל המחקרים הקליניים המופיעים באתר ובפרסומים שלנו נלקחו מפרסומים מקצועיים המתיחסים לדיאטת DASH ונעשו באוכלוסיות מגוונות. התוצאות המפורסמות הן סטטיסטיות לגבי כלל אוכלוסיות המחקר ואין לראות בהם כהבטחה לתוצאות כלשהן ברמת המשתמש הבודד. העדויות המופיעות בפרסומנו נלקחו מלקוחות עבר אך אין לראות בהן הבטחה לתוצאות דומות והתוצאות בפועל משתנות מאדם לאדם.

מלאו כאן ליהנות מהמבצע
09-973-5125

אישה   גבר

*מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו 24 שעות ביממה ולא תכללו ברשימות התפוצה